Když není kam utéct...

6. dubna 2012 v 19:58 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích
...je to s prominutím na p*ču. Obývák blokují naši, v pokojí dřepí sestra a do koupelny fakt nejdu...tak sedím v kuchyni. Asi prasknu, exploduju jako atomovka. Chci pryč. Pryč z tohohle světa, galaxie a vesmíru.

Jde se mnou od desíti k pěti. Kromě pár podařených písemek a toho, že se mi podařilo sehnat hůlky a Obraz Doriena Graye, mě toho moc netěší. Den ode dne jsem prázdnější, ztrácím pocity a veškerou radost. Nevím, co si mám myslet, nepoznávám pravdu a lež, matně rozpoznám rozdíl mezi realitou a iluzí. Chci pryč!
Nejhorší na tom, že moje intuice na mě ječí, že to bude v pohodě, že on jednou příjde. Ale ono nic...moje naiivita už dochází. Kdykoli se mi přihodí něco dobrého a já jsem plná života a radosti, pokazí se to a já zase spadnu na dnou a opět se pracně škrábu na vrchol a pak zase spadnu...Já už toho mám dost, to prostě mi nemůžu byt šťastná nějakou delší dobu?
Už mi lezou krkem všechny ty pozitivní řeči o tom, jak mám mít hlavu vzhůru a usmívat se a hrát si na to, že jsem stejná jako ostatní. Kámen úrazu je ten, že já nejsem jako ostatní a usmívat se mi prostě nejde, on nikdy nepřijde, já se znova nezamiluju, nebudu taková jako dřív a nejspíš na mě ani nepromluví tečka.
Lidi se derou na vrchol, aby mohli spadnout a toho já už mám plný zuby, budu si hezky dřepět na svém dně a nazdar. Došla trpělivost s veškrými planými pokusy být šťastná, což já být prostě nemůžu, tak se o to ani nebudu pokoušet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin | Web | 7. dubna 2012 v 15:09 | Reagovat

Život je krutý a jen s někým se mazlí... Opravdu v takové chvíli nezbývá nic, než jen věřit, věřit v lepší zítřek...
Bohužel, na člověka někdy dolehne taková ta deprese, ale s tím se musí počítat, drž se...

2 Amelie | Web | 7. dubna 2012 v 16:05 | Reagovat

[1]: Mohla bych to podepsat. Martin to napsal hezky. I já jsem jednou nahoře, jednou dole. Někdy nemám sílu drápat se nahoru, ale vím, že po každé zimě přichází jaro. Bude líp, princezno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama