Mapa blogu

30. července 2012 v 21:40 | Slečna Strange
Náhodný kolemjdoucí, jež si zabloudil do téhle díry, vítej. Objevil ses v zapadlé díře, kterému vládne Slečna Strange. Vyskytuje se tu mnoho pro tebe asi nemožného, ale bohužel možného. Možná se ti to tu zdá chaotické, jsi zmaten, tvůj orientační smysl je odrovnaný. Proto ti vřele doporučím pročíst si tuhle mapku a krátký návod na použití.

Psáno psychopatem se nedoporučuje číst osobám dušebně slabým, normální a spárklícím při slově: K-pop, Smajla Cirkus, Justýn Bobr atd. ale ani ostatním nezaručuju pocit, že jejich mysl byla opakovaně znásilněna. Jedná se o něco jako můj deníček, je plný postřehů, názorů, citových výlevů a vzteku.

Z truhly vytáhneš filmy, hudbu a knihy, které dle mého žebříčku hodnot stojí čí nestojí za existenci ve vědomí lidstva.

Něco málo, co je zachyceno fotoaparátem a stojí za zmíňku, zveřejňuji, ale něčekejte žádně epochální úmění

Když se jednou za čas objeví rozumné téma týdne, vyjádřím se.

V téhle pochybné díře skladuji také povídky, nedoporučuje se číst bez plynové masky.

Tvořivost autorky nezná mezí, občas dokonce dostane chuť nějaké nápady zveřejnit.

Varování: Jsem osoba šílená a zvrhlá a podle toho se tu vede. Kritiku příjmám s pokerfacem, ráda zlepším své psací schopnosti, pod podmínkou, že krikita bude mít hlavu a patu a bude slušná. Pokud psaná stylem toho, kdo v životě neviděl učebnici pravopisu a slovníkem dlaždiče, tak mažu a blokuju.

Varování č.2: Jednou začas se zde objeví i něco s homosexuální, anime a manga tématikům, pokud se někomu z jedné nebo dokonce všech věcí zvedá žaludek, prosím jej, aby tu nezvracel, dokonce takovým místům vyhnul klikem na něco přijatelnějšího.

Blog byl oživen začátkem prázdnin 2012. Veškerý autorský obsah je chráněn tvrdnou rukou a autorskými právy, upozorňuji, že se zajímám o středověké mučící nástroje a jsem schopná vás najít, sehnat nějaký nástroj a vyzkoušet ho na vás, takže drahý kopírovači pozor na mě.

Blog byl vyhlášen Satelitním obludáriem a potulným lunaparkem 30.7 2012.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jean | Web | 31. července 2012 v 13:17 | Reagovat

Pěknej úvod pro nový jako já. :)
Já i přes moje osobitý protesty kritiku přijímám těžce a vždycky si spíš pomyslím, co je to zase za krávu co mě chce buzerovat. :-D
Vím že bych jí přijímat měla a aji se o to snažím, někdy mi to i jde. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama