Proč poslouchám...

29. července 2012 v 21:55 | Slečna Strange |  Z truhly
...Disturbed.
Protože to není typická metalová kapela. Protože nemají typický metlový náboj. Protože jejich hudba je namíchaná je namícháná s hard rockem... Pro úžasný hlas Davida Draimana. Protože nejsou jen laciní pozeři, po nichž šílí davy puberťaček, dokáží svou hudbou oslovit.


Kdo jsou Disturbed?
Je to americká metalová kapela z Chicaga. Fungují pod jménem Disturbed od roku 1996, kdy přijali nynějšího Davida Draimana. Mají na kontě pět alb a jedná se od jednu z nejúspěšnějších metalových kapel, čemuž asi nikdo nediví, protože před 10 mil. prodaných desek je dost slušné...
Kromě Davida Draimana do kapely ještě patří Dan Donegan, John Moyer, Mike Wengren.


Kdy jsem se s nimi poprvé setkala?
To už bude nějaký ten pátek, to jsem byla ještě kuře na základce. To jsem byla ještě pořádný Narutotard, což sice s tím nemá vzdánlivě nic společného, ale pro mě je to klíčový fakt, protože být toho, tak do dnes Disturbed neznám. Nudila jsem se a tak jsem brouzdala po youtube, hledala jsem nějaké amv. Narazila jsem na amv z Naruta, kde hrála písnička právě od nich, jmenovala se Get psycho. A budete asi divit, ale vůbec se mi nelíbila. Byla na mě moc tvrdá, ale po čase jsem zjistila od koho je, tak jsem hledala a našla jsem spoustu dobrých písniček a po nějaké době se mi začala líbit i Get psycho.

Malá zajímavost
Mají maskota, jmenuje se The Guy. Sic z počátku to byl jen škleb, jenž byste asi očekávali v noci za oknem než na obalu metalové kapely, ale animátorem T. McFarlanem získal tělo, za něž by se kdejaký suprhíro nemusel stydět. Objevil se v klipu Land of confusion, kde trochu nezvyklým způsobem zachraňuje svět (do háje se Supermanem, The Guy je budoucnost).
Zdroj obrázku: punkrockmetalmusicbar.webnode.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama