Balení boxovacího pytle a jiné trampoty

15. srpna 2012 v 11:21 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích
"Ten kdo si ten pytel objednal, mám můj obdiv."
"Já spíš obdivuju toho, kdo to zabalí..."

Mám svůj obdiv. :D A pan X taky. Vážně bych chtěla vidět toho magora, který si to objednal. To ty lidi nemyslí na toho, kdo to posílá? :D To je asi trochu sobecké, ale zkuste si to předstvit...velký cca 3 metrový boxovací pytel a to vy máte zabalit a poslat. Včera mi to přišlo ještě vtipné a dnes vlastně ještě víc.
Od pondělka jsem v Brně na výpomoc v jednom obchodě. Není to špatné, ale občas trochu kopr. -_- Ještě že mám notebook a Hlavu XXII. (knížka). Je tu plno úžasných věcí...plno placek a taky pár úžasných triček, ale nejvíc jsem se zamilovala do trička s nápisem NEVER MIND THE BOLLOCKS HERE´S THE SEX PISTOLS. Je sice žlutá, která vůbec není moje barva a byla by to asi nejbarevnější věc v mém šatníku. Stojí 280 kč, což je asi pro většinu lidí normální cena trička, ale pro někoho já to znamená celkem dost, ale zkusím se nějak zeptat, jestli by neslevili...

Včera jsem si psala s kamošem ze školy, strašně touží mě vidět sportovat (asi chce zažit super krutopřísný žážitek nebo se víceméně někomu zasmát), čímž mi mimochodem připoměl, že by mohla zase začít s orientálním tanci nebo jogou. Přes školní rok, jsem většinou podážděná a vystrestovaná z učení, takže by mě to možná mohlo skvěle uvolnit.
Už jenom necelé tři týdny a je to tu zase. Mě čekají úmorné nákupy na intr, čehož se děsím, jelikož nákupy nemám nějak moc v lásce. Ale je pozitivní, že nákupy do školy jsou horší.

Co bych ještě řekla? Asi nic...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelaine | Web | 15. srpna 2012 v 11:45 | Reagovat

Mě přijde 280 za tričko taky moc, to se neboj. Ale pak to zase utratím za jiný věci, hee..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama