Jeden z nejvyšších levelů stupidity: Gangam style

8. října 2012 v 13:44 | Slečna Strange |  Z truhly
Editováno

Kde jsou ty doby, kdy to nejhrůznější, co Korea vypustila do světa byli Super Junior a jim podobní, ačkoli je fakt, že K-pop mi nikdy žíly netrhal, protože zpěv tasemnic neposlouchám.
Většina novodobého mainstreamu se mě nějak míjí, protože já narozdíl od ostatních chci poslouchat hudbu ne poslouchat neustále opakující se výblitek americké hvězdičky, která vypadá, že jí ještě mlíko po bradě a nebo někoho, kdo spadl do kádě s neonovou barvou, ale o tom sem nechtěla mluvit.
Poslední dobou na fejsu kolují obrázky a meme týkající se čeho si, co se nazývá Gangam style. Popravdě řečeno až do dnes jsem nevěděla, co to vlastně je a měla jsem v té sladké nevědomosti zůstat. Je zajímavé, že i toho, o kom nikdo nikdy neslyšel, proslaví sebevětší pí...tlovina. Vždycky jsem měla zato, že Asiaté mají svůj vlastní mainstream, kterému většina západního myšlení nechápe, ale asi sem se spletla. I Asiaté vypouští stupidity. Chlápek PSY je toho důkazem. Vypadá jako obtloustlý asijský politik, synáček bohatého tatínka, který vrtí prdelí jako kačena, která se chce pářit. Točí se kolem docela pěkné korejky, která by, kdyby nedostala zaplaceno, o něj ani nazakopla. Nutno dodat, že oblečení komparzistů je super, ale to je jediné super na té zrůdnosti.
Když zahodíme tu neoriginalitu, stupiditu a váš pocit motýlků v břiše jako náznak toho, že budete zvracet, údajné to má smysl.
"The song talks about "the perfect girlfriend who knows when to be refined and when to get wild." " -tetka Wikipedie. Ehm...ale já každou minutu slyšela "Gangan style". Ale nechme ať na nás fans zahlcují tím, že je to super. Svým způsebem jsou politování hodní, protože nejsou imunní na vymívaní mozků. Jestli úspěšně dokončím střední, vymyslím proti tomu vakcínu a tím zruinuju většinu těch pop zrůd. Muhahahahahaha!

Ano, je to sice chytlavé, ale to je tak asi všechno. To už vážně svět ztrácí pojem o kvalitě a nejen hudby? Když vezmu v potaz, co teď vypouští do světa nahrávací společnosti, tak se vlastně ani nevidím, že to zaujalo půlku světové populace. Asi jsme vážně tak zblblí, že žereme každou pičovinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cornelia | E-mail | Web | 8. října 2012 v 21:44 | Reagovat

Viděla jsem dvacet vteřin a pak dělala, že to, co to podporuje a upozorňuje na to, je napsané cizí řečí. Brrr

2 Yominis | E-mail | Web | 14. října 2012 v 21:13 | Reagovat

Vidíš, v tomhle se neshodneme. :-D
Já se při shlédnutí videoklipu docela zasmála. Je to vcelku dokonalá parodie na celý k-pop s tím jeho vyhlazeným zjevem, nalíčenými a vychtlými zpěváky a vymakaným rádoby-sexy tancem. Za kvalitní hudbu bych to neoznačila ani náhodou, ale pro zasmání a jako recese mi to přijde dobré. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama