Opilá vnitřní spokojeností

25. října 2012 v 11:20 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích

Jsem jako na drogách - spokojená, zmatená, šílená, usměvavá... Je to divný pocit, nemá potřebu se moc vztekat, teda když nepočítám srýžku s nějaký debilem, to stále nedokážu překonat. Jsem nějak smířená s tím, že Pan X není to pravé ořechové )(spíš si to snažím tvrdit) a nějak ho ignoruju (zkuste tomu věřit). Nepotřebuju to...nechci.
Nevím čím to je, ale v poslední době jsem si o něco bližší s pár lidma. Řekla bych, že je to tím, že jsem milá. Jsem sice ráda, že se moje vztahy s lidma trochu lepší, ale nemůžu zbavit skryté nenávisti svém pozitivity. Pozitivní pesimista. Lol. Je to dobrý oxymoron (miluje je).

Začínám se pomalu vracet ke své praxi zvrhlé yaoi a slash fanynky. Chybělo mi to. Už jsem mi to ani nezdí tak moc nenormální. Je mi vlastně jedno, jestli někdo na to přijde, ale nehodlám tomu nijak pomáhat. Občas přemýšlím, co by se stalo s těmi přáteli, co mám, kdyby se domákli, co čtu. Zavrhli by mě? Mysleli by si, že sem pochybný zvrhlík? Občas mám nutkání to zjistit, pak to přemůže vědomí, že bych si měla udržet svoji víceméně nenápadnou image. Shit, I hate it.

Jsem doma. Intr mi chybí. Spíč ten klid a pokoj od máti. Chová se jako idiot. Je protivná, má přehnané reakce, řeší samé pičoviny. Třeba je to pubertou, ale já ji vážně nesnáším. Chci pryč. A chci kočku. Chtít ovšem můžu, ale názor mých kočkofobních radičů to nezmění. Mohla bych mít roztomilé zrzavé koťátko. Miluju kočky. Nyaa.

Začínám zase trošku psát a nejsou to dialogy psané pod vlivem psychozy. Jupí! Ačkoli to vypadá zase na gay tématiku. Zpočátku mě sice štvalo, ale rozhodla jsem se to tak nechat spousta spisovatelů to píše, tak proč bych se měla stydět. Jsem v pokušení něco poslat na Fantasmagorium.cz, ale zatím k tomu mám takový respekt. Ale jednou tam něco pošlu. Chybí jim tam fandomu na Sherlocka (můj osobní mindfuck roku). Chystám se podívat na ten slavná Homestuck a konečně si přečíst něco normálního, žadné fantasy, něco na způsob stylu Dostojevského a Wilda. A taky bych měla konečně podívat na tu hromadu filmů, co jsem v létě postahovala a stejně se dokola dívala na to samé.

Měla bych se učit, brutálně se mi nechce, dva protokoly...god!

Konečně je moje mlhavé počasí, v pondělí to ti vypadalo jako v Silent Hill. Krása. Škoda že jsem neměla s sebou foťák. Ale co už, tak půjdu fotit dneska, ač není mlha, je krásně zamračeno.

Piece for all.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Foxie | Web | 30. října 2012 v 10:14 | Reagovat

Tá tvoja nálada mi je povedomá. A je to fajn. Vydržala ti? ;-)

2 Strange | Web | 30. října 2012 v 20:45 | Reagovat

[1]: Vydržela :) Ale moje zdraví ne, sem nemocná jak cip.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama