Uh...eh...I don´t hate other girls. Realy!

16. října 2012 v 16:51 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích
Dlouho to už nebyl deníčkový vzteklý zápis.
Nic lidi nenasere tak jako stupidita jiných, teda pokud není stupidní i on sám, ale to už je věc názoru. Já bez obalu přiznávám, že polovinu lidí házím do pytle IDIOTS, teda jen ty s kterými se dobře znám nebo aspoň chodí se mnou třídy nebo sdílí jinou bohabojnou činnost. Ale o to není to, co jsem chtěla.

Teď k nadpisu...Já a moje vrstevnice by jsme si podle imbelcního všeobecného názoru měli rozumět, protože jsem zkažené a chceme se užívat života. Fuck it! Ale nikdo nepočítá s těmi jedninci, kteří jsou na tuhle už dost ectravangtní a zkurvenou, sviní plnou dobu moc avangartní, protože je nezajímá, co se nového prodává H&M, kdo s kým atd. Pamatují si, co dělali o výkendu, opravdu je nezajímá každá meme pičovina a ráno neprostojí půlhodiny u zrcadla, aby si dokonale namalovaly nový ksicht. To jsem jaksi taksi i já...i když trochu jednoduše popsaná...

Ano, pochopili jste, vážně si se svými vrstevnicemi nerozumím...teda s drtivou většinou. Nejhorší na tom je, že jsem na ně milá, protože bohužel pro přežití v džungli je se třeba obětovat. Faktem ovšem je to, že mě přestává bavit, protože KURVA JÁ NEJSEM OPICE V ZOO, ABY NA MĚ POŘÁD ČUMĚL JAKO KLIENT PSYCHIATRICKÉ LÉČEBNY, ANO, NEMÁM POTŘEBU VYPADAT JAKO ONI, OPRAVDU SE MI LÍBÍ TO, CO MI ŘVE VE SLUCHÁTKÁCH!

Ups...to mi decánko ujelo. Bohužel by mi nejde vyjádřit svůj vztek jinak než je budu sprostá, protože kdybych si měla vybrat, co na lidech nenávidím (kromě toho, že jsou svině a chovají jako stádo ovcí) tak to bude právě to, když na mě někdo čumí jako bych byla mimozemský návštěvník který si na Zem zaletěl na šálek čaje s anglickou královnou. Svůj údiv a odpor můžou dávat na jevo i jinak. Nebo to bude nížší inteligencí těch, co chodí na učnák nebo co, ale sere mě to...Je to jako na základce, kde jsem to trpěla děvět let, pak jsem měla rok přestávku mezi "normálními" lidmi a teď je to nanovo.

To by bylo aso všechno, co bych chtěla říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama