I want to fly away

9. ledna 2013 v 15:28 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích
Is my own confusion reality or fiction, Am out of my mind?

Sedím na posteli a jsem tak nějak řečeno nasraná, ne, to není to pravé slovo...jsem otravená. Sic se mi chce spát, jelikož se snažím zaspat bolest břicha, na cvičení zrovna zuba nemám, nemůžu, mé spolubydlící poslouchají něco, čemu říkají hudda. Od totálního kolapsu a explozi mého systému mě drží AC/DC, Two door cinema club, Sum 41, The Doors, Rise Against, Jimi Hendrix, Tarja Turunen, Disturbed a Enya.

The constant pressure that keeps hanging over me, it makes me feel so empty.

Ale to není zrovna můj hlavní problém.
Došla jsem něco, co mi kdysi kdosi dávno říkal, nebo jsem to četla...btw...Došla jsem na to, že přátelství mězi opačným pohlavím nemůže exstovat za předpokladu, že jeden z nich není na stejné pohlaví nebo to musí dělat tak šikovně, aby se minimálně jeden do tojho druhého nezamiloval. Proč já? Proč já nemůžu mít jednoduchý život, proč když se něco posere, musí se posrat totálně všechno? Proč musím na vyznání lásky reagovat totální ignorací? Asi bude tím, že se tím něco pokazilo a já už mu nemůžu říct všechno, protože bych mu tím ublížila.
Proč já se musím vždycky někomu otevřít a začít mu věřit, když to stejně jeden z nás pokazí?
Ale nejlepší na tom je, že tentokrát mi to je úplně jedno, můj sadisticky asociálně zvrácený mozek odmítá příjímat fakt, že jsem rozhodla chovat jakoby nic. Chovám jsem k němu jako piča, jsem protivná a odtažitá, chladná, skoro jako by byl cizí, ale mě je to úplně jedno. Nesnáším, když nedokážu nějakou svou část ovládat. Je to skoro jako vrozený instinkt.

I tried to be perfect, but nothing was worth it.
Ne, nebudu s tím nic dělat, jsem tak spokojená, aspoň jsem o tom přesvědčená.

Teď ale spíš zajímá, jak může někdo už asi skoro 2 hodiny poslouchat něco, co zní jako syntezátor? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama