Para-para-paradise

5. března 2013 v 19:55 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích
I see trees of green, red roses too
I see them bloom, for me and you
And I think to myself
What a wonderful worldCítím se jako všeobjímající hippie, protože aj smel spring in d ér.
Pokud byste mě chtěli zastihnout v době, kdy je drtivá většina mého smíchu pravá, bude to právě jaro, jelikož ho miluju. Ale jak se znám, začnu číst články na téma týdne, napíšu na to nějaký panflet, střetnu se idiotem, budu mít hromadu učení, pohádám se máti...ach, můj pesimismus je věčný.

And dreams of para-para-paradise,
Para-para-paradise,
Para-para-paradise,
Whoa-oh-oh oh-oooh oh-oh-oh.

Týdny po prázdninách jsou ty nejhorší v mém životě. Situace je následnovná: přede mnou je protokol, deset stránek chemie, článek do angliny, slohovka, pět stran do další chemie, goniomaetrické rovnice a stoh knížek a já sedím u počítače, poslouchám rock a kašlu na to. To bude jarem, nebo tím, že týdny po prázdninách jsou občas hardocore.
Je to divné, ale momentálně a zatím se cítím fajn, ačkoli opět nestíhám, ale noc je dlouhá, ač já unavená (neměla jsem lézt do té posilovny). Mám chuť něco upéct a uvařit. Už si sháním recepty, teď mi jeno zbývá překecat matinku na změnu jídelníčku a taky potom nevyhodit kuchyň do povětří, ale to už je zase druhá kapitolka.

Už se těším do Paříže, ale jen tak umírněně, kdyby náhodou...Nejvíc se těším na Notre Dame a Louvre a snad uvidím Montmarte (Ach Amélie). Stává se ze mně docela Francofil...učím se mini základy francoužštiny (to je tak smexy jazyk), žeru francouzský filmy, kromě ZAZ mě uchvátili ještě Kyo, včera jsem v knihpucetví jsem viděla úžasný kalendář s fotkama s Paříže, ale to už by bylo asi moc. (mé malé pubertální já tajně doufá, že potká Briana). Nevím, co mě to popadlo, ale nikdy jsem napatřila k těm, jejichž sen je vidět Paříž a NY (je fatk, že po téhle díře netoužím ani teď-vlastně po ničem v USA), chytlo mě to až teď, kdy se víc zajímám o klasickou literaturu a úmění. Nemám zájem o nějakou šánzeližééé, já chci vidět Moneta!

Ps:Je docela, že napíšu zace nějaký panflet na téma týdne, ale asi ne, zbytečně bych se namíchla, už tak mi z těch některých výplodů rostou mé ostříhané vlasy zpět do původní délky. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama