Pětka, která mě drží nad vodou.

24. dubna 2013 v 15:32 | Slečna Strange |  Z truhly
Už dlouho tu nebylo nic hudebního a já mám zrovna na něco takovho chuť, sic na mě Pán prtsenů III ležící na stole říká něco jiného.
Každý určitě mýváme období, kdy bychom celý svět poslali do dálných končin a pár lidem upravili fasádu nebo je nám prostě na nic. Já tyto období mývám občas hodně často. Zbyvuju se jich různě, někdy se jim často prostě poddám, ovšem v obou přídech poslouchám pětku, která mě drží nad vodou.


Three days grace - Animal I have become
Oficiálně moje nejoblíbenější písnička vůbec. Nedá se popsat slovy, co cítím, když ji poslouchám. Zatraceně dobře popisuje moje pocity, které při ní vždycky naleznu, rozdmýchává a zároveň hasí můj vztek. Jsem shopna si ji poslechnout padesátkrát do kola.
Vždycky mě tak nějak dostane rovnýma na zem, sic nezažena všechny mraky. Pomáhá mi uvědomit si sama sebe, donutí normálně fungovat. Strhne ze mě tu veselou masku, navrátí mi kamenou tvář a připomene mi...Animal I have become.


Sixx:A.M - Life is beatiful
Srdcová záležitost, doslova. Vytáhla mě z nejhoršího, když se mnou rozešel pan X. Mohla jsem vstát a křivě se usmát na svět. Ano, je docela smutná, ale to právě otupilo můj smutek a to dělá do dnes. Vždycky je to. jako bych byla podpilá. Ten ospalý pocit, nechopnost vnímat blbost světa, pitomý úsměv na rtech, hvězdičky v očích. Po každém zklamání se v lidech je to balzám na duši, taková velká náplast na můj melancholický smutek novoromantika.


Gavin DeGraw - I don´t want to be
Taková dávka heroinu, oblbující moje - jsem tady kurva špatně! Když mám chuť se vším seknout, skončit všecko. Přestat psát, zrušit blog, spálit deník, roztrhat svoje obrázky, smazat povídky a začít znovu, poslechnu si toto. Malá připomínka proč všechno dělám, o co se snažím, co chci, co jsem...


Bon Jovi - It´s my life
Jedna za těch, jež mě donutila být sama sebou. Kokain s podobnými účinky jako ta předtím.


Tomáš Klus - Sibyla
Tomáš tak celkově funguje jako extrémní katalyzátor mého smutku nebo loudič úsměvu. Tohle je vyjímka...duševní masochista, životní solista, nic pro citlivky...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylvana Raven | Web | 15. května 2013 v 13:35 | Reagovat

Animal I have become mě uklidňuje. Když se chci vyvztekat, pustím si tohle, chvíli se třesu, a pak je najednou klid. Podobný účinky na mě má jen tohle a Emilie Autumn. Miluju to.
A Life is Beautiful chci na svým pohřbu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama