Tak moc chci zachytit tu krásu jara až je mi z toho špatně.

19. dubna 2013 v 1:12 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích
Konečně jaro říkám si, nicméně kolem mě pobíhá spoustu magorů v triču a kraťasech, teda ne že bych já nechodila v tílku, ale v kraťasech? Jo je teplo, ale ne zase tak...
To si spletli období?!
Chtěla bych říct, je mi fajn, ale nemůžu nebo spíš nechci. Dobíjím baterie, abych je mohla vyždímat doma, kde nejspíš na mě čeká protivná máti, která mě svým psychickým vampirismem ubíjí... Proto zdrhám, kde se dá. Asi proto zdrhám na celé odpoledne z intru, abych nemusela poslouchat to ochání "Venku je ale krásně!" a stejně je nalézt o tři hodiny později ve stejné pozici nebo venku ve stínu s cigárem. Jedovatá, i když je spokojená.
Nic zvláštního se neděje, nějak pociťuju, že ta zamilovanost k panu X sama odchází. Taky bylo na čase už rok se mučím pohledem do těch zatraceně hlubokých elfích studánek a co na tom, že ho všichni mají za magora? Jo, pořád mě ty oči fascinují, ale přestávám toužit po jeho objetí, ačkoli to potřebuju, hrozně moc potřebuju.
Většinu času trávím sama, toulám se okolím, učím se u břehu Moravy, stojím na mostě a čumím na vodu...miluju to místo. Je plné energie, je skryté všem a zároveň plné lidí. Stojím tam, poslouchám Enyu a je mi fajn. Nicméně mě pořád starší malý záblesk velkého světa ovládaný idioty, na který zanevřeli už i Bohové. Někdy si říkám, že by se spousta dávno mrtvých stavitelů pilířů, na něž se tak pokratecky odvoláváme, divila. Sice tam stojím se zavřenýma očima poslouchajíc vítr, šum vody a blízkou ozvěnu civlizace, nablble se usmívám, ale v duchu jsem pořád ta "která nensnáší společnost a pár lidí jí nazvalo feministkou, což rázně odmítám, protože mé označení půlky mladé mužské generace za ufňukané detičky neschopné si namazat rohlík na svačinu, mi přijde více než trefné.
To že nesnáším pokrytectví a najevo dávaný idiotismus doby a většině to taky dávám na jevo, je možná ošklivé, ovšem nemám ráda hmyz a nerada kolem sebe stříkám biolitem.
Možná se vážně podobám Kat z 10 důvodů, proč tě nenávidím, já chci jen být tím dítětem temnoty slunce, jímž být prý nemůžu, protože musím dospět...
Sakra, opět se to stočilo někam jinam, než jsem původně zamýšelela. Je 0:55 nemůžu usnout, zítra píšeme z chemie, mám dojem, že můj mozek je totálně vymytý a já to nedám...nemám ponětí v čemu bude spočívat moje excel aplikace do ict, mám napsat tři protokoly, ale chci jet o víkendu na kole na starou hráz, takže mě zase čekají dlouhé noci, jsem v půlce filmu LOTR II, mám rozečtenou Lady Fuckingham, mám napsar čtyřku za březen, ale budu předstírat, že je mi fajn, protože zakrývání svých pocitů je v kurzu...tak teda pod masku nevkusně oblečeného špeha z Mordoru (Mak měl pravdu, leze mi to na mozek) skrývám svou slash whore příslušnost, fascinaci maličkostmi, nenávist, Jasona, to že píšu, to že ráda fotím, to že mám blog a nechávám jen melancholii, občasné rupnutí nervů, flegmatismus a kamenný pohled, který se mění na úsměv v přitomnosti přátel.
Těsím se na Iron mana III uvažuju, zda-li nemám říct druhém panu X (tomuhle panu X) jestli by nešel se mnou a pokusit se zahránit zbytky našeho přátelství, smířit se stím, že ho prostě nemůžu milovat... Nedokážu ho rozpůlit a už vůbec ne se přinutit, což vlastně nechci. Asi bych si měla vyložit z karet.jeden z večerů na intru = Gilbert plný ovoce, dobrá parodie na čaj a Kinski (proč musel mít tak uhrančivý pohled?-_-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama