Taky vás vyděsily ty kozy na úvodní stránce?

25. června 2013 v 10:22 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích
Nejsem doma ani týden a už mi to tu leze na nervy...
Dívám se tu hromadu rozepsaných článků a nemám páru, jak je dopsat. Proč je vlastně dopsat, když si je nikdo nepřečte?
Jsem na tumblru, který na mě sype Sherlocka, SPN -vlastně hroooooooooooooooomadu SPN, Star trek a nezdravé množství Thandruila a Homestucku.
Poslouchám Placebo...pořád.
A podle parametrů společnosti se ze mě stává parodie na nerda (nesnáším slovo geek). Jé, Doctor Who? Ty jsi jako Sheldon? A o čem to je? - Handsome chlap mimozemského původu cestuje ve své policejní budce z padesátých let po galaxii.
Občas mě můj život štve. Jako třeba teď. Mám přechodné obodobí aklimatizace a čekání na zavedení netu do pokoje, abych měla aspoň někde klid. Já potřebuju svoji samotu. A to akutně. Nebo potřebuju být někde jinde...Nebo nebýt...
Jaké to je?
Nebýt...
Ne se zabít, ale nebýt.
Nebýt...
Jak sladce to zní...
I´m in the basement, you´re in the sky.
Je to jenom další krize, která se zpraví až budu mít své místo se vším všudy.
Další období, kdy mám chuť rozbít všechno, kde se odráží můj odraz.
Teď je tady nejlíp. Máti spí. Ségra je ve škole. Otec odjel. A mě je docela fajn.
Udělala jsem si hromadu nových triček a na další se chystám, když prší mám chuť tvořit a tvořit. Jen to psaní mi nejde. Prostě potřebuju klid, ale snad během týdne konečně bude. Mám chuť vyrazit někam na con nebo sraz nebo si najít oběť, která se mnou bude chodit do kina a na čaj a bude diskutovat a teoretizovat v otázce: "Kdo sakra bude nový Dokto?" nebo "Dočkáme se vůbec Sherlock season 3?"
Většinou, jakmile začínám takhle myslet, dojde mi, jak strašně opuštěně se cítím, jak strašně špatně udržuju přátelství. Spíš se bojím napsat. Strach z kontaktu s okolím se zvyšuje na nejvyšší prozatím možné procento.


(na nich momentálně nejvíc ujíždím)
Proč do háje musí Brianovi taky kacířsky slušet make-up? Uvrhává mě to do depresí...

Nějak jsem vypadla z blogového dění. Nemám absolutně tucha, co se děje. Kdo zase válčí. Proti komu se zase zbrojí. Přečetla jsem si jeden článek od pan Rulce. Dobrý článek. Namíchl mě jeden komentář pod tím a skončila jsem. Má vůbec cenu o nějaké dění zajímat? Uchyluju se k blogaření ve svém vlastním světě, nevidelná, neznámá. Nemám potřebu dělat revoluci či psát satirické shity. Nemám na to vlastně ani náladu. Ovšem nehci zbaběle stěhovat, jako to udělali jiní. Svět se nezmění. Zvlášť ne naše republika. Všude to bude stejné. Na netu, ve školství ve vládě. Lidi pojďme se bouřit!
Ne? Tak fajn.
A vlastně proč taky?
Je to jenom krize...
Měla bych napsat Makimu a Nee-chan a bráškům...a nebo si konečně uvařit ten čaj, zvednout se a jít něco dělat.
Nebo strávit odpoledne u knížky a noc zace celou prohát. Ne žádný yaoi slaďák, nýbrž něco pořádného třeba Devil may cry.
Nebo číst Homestuck.
Co takhle kreslit?
Už nejsem ani shopná vést souvislý deníkový zápis.
Už jsem se smířila s tím, že můj život bude příliš obyčejný na to, aby se mi stalo něco neobyčejného. Jo, štve mě to. Hodně štve. Proč do háje nedokážu sesmolit solidní zápis jako ostatní, které čtu? Asi bych se měla odklidit zpět do svého kouta a nežvanit.
Zajímalo by mě kolik lidí, co čte (pokud se takový sebevrah najde) ty moje "zápisky" má o mě dojem, že musím něco hulit. Kolika se tím znechutím? Jestli sem chodí pravidelně?...Moc žvaním. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babu | Web | 25. června 2013 v 12:19 | Reagovat

Taky si říkám, že je dost v hajzlu, že nemůžu na chvíli prostě nebýt. Jenom navždy. Proč neexistují v přírodě kompromisy?
Samozřejmě že bude třetí sezóny Sherlocka. To, jestli se toho dožijeme, je druhá věc, ale aspoň je to motivace, protože to vysvětlení mě opravdu hodně zajímá (a taky shledání Sherlocka a Johna, jsem zvědavá, jestli si pateticky  padnou do náruče nebo John Sherlocka zmlátí... možná oboje).
Brian je s make-upem 100x hezčí než skoro každá holka, co znám. A když si k tomu ještě vezme dlouhý černý kabát, djhsdj!
Já vůbec nevím, kdo čte můj blog, neznám žádné známé blogery, pomalu ani nevím, co to je vůbec za doména, ale jsem tu už asi 5 let a stěhovat se mi nechce. Proč taky.
Já "solidní" blogy zásadně nečtu. Vlastně ani nevím, co si pod tím mám představit.
Kurt, prý "was". To mu nikdo nežere.

2 Strange | Web | 25. června 2013 v 21:36 | Reagovat

[1]: Copak Brian to je bůh...je naprosto hgfjdhf. Nejhorší na tom je, že potřebuju chlapa jako je on :D

M tohle většinou neštve, já mám prostě tak debilní náladu, že mě to momentálně sere, ale to přejde.

3 DarkRose Strange SaanKun | Web | 26. června 2013 v 16:43 | Reagovat

ta poslední je good =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama