Muži, kteří míchají mými smysly

11. července 2013 v 22:01 | Slečna Strange
První položka 20 current loves. I když první je trochu diskutabilní, když je to čtvrtá. Rozhodla jsem se přidávat podle nálady a já zrovna mám náladu na tohle (to já sice vždycky, ale to je jedno).¨
Kdo by si zděsil mého vkusu- ano, já vím, je údajně divný, ale s tím nenadělám.

1. Brian Molko
Trochu profláknuté, ale on je doopravdy ten nejhezčí chlap, kterého jsem kdy viděla. Nikdo nikdy nebude vypadat s makeupem tak mužně a zárovně roztomile. Mám podezření, že je incubus, pod jeho pohledem taje i skříň, jinak si nedokážu vysvětlit ženoucí se červeň do tváří a idotský úsměv při "Twenth century boy I wanna be your toy". Můj zdroj inspirace, temný anděl s ďábelsky červenou rtěnkou, po jehož plášti kacířsky toužím.

Víte jak je těžký vybrat jeho obrázek? Tolik zvhledů, tolik krásy!2. Martin Freeman
Nikdo mi nevymluví, že je the cutest guy ever. Ztělesnění britského šarmu, jemuž musíte přijít na chuť. První mě zaujal jeho hlas, není jeden z těch, které hned zapomenete (všimli jste si, Britové a Irové mají jedičné hlasy, na něž prostě nejde nezapomenout? co hlas to unikát) Jeho asexuální fluidum smícháné s jeho úsměvem je pro mě jako alkoholika panák vodky. Podobnou věc jsem zaznamenala už jen Davida Tennanta pověstného svým kukučem.


3. Eddie Redmayne
Vypadá jako zhýralý synáček bohatého mafiánského bosse, ovšem pro jeho pihatý obličej a rozcuchané vlasy bych vraždila. Zatracený britský šarm! Nejprve přišel sexy gentleman z osmnáctého století, potom roztomilý snílkovský sochař ze středověku a pak bláznivé stahování filmů s ním, fanatické stalkování na tumblru a v jiných dírách a skončilo to složkou plnou jeho pih a uhrančivých očí.
Pravdou je, že má fanscinace pramení z podobnosti s objektem jedné z mých platinockých lásek, májí úplně stejný výraz a nos a plno pih.


4. Jim Morrison
Přišel a rozpálil to ve mě.
Pozdravil, vyznal mi lásku a chtěl vědět moje jméno.
Nešlo jej odmítnout.
A vůbec nevadilo, že přijel na hadu.

5. Klaus Kinski
Nejvíce utajovaný idol. Navadí řádka let od jeho smrti (Jim a Marlon Brando jsou na to podobně). Dokonce ani jeho zvrhlost není překážkou, naopak. Pro ten pohled a rty bych shořela na hranici. Nabezbečný maniakální výraz ve studánkových očích volající po mém nepřetržitém vpíjení se do nich, v béžových výrazných rtech lehce stisknutá cigareta a podmanivý hlas podlamující mi kolena. Kdyby požádal nechala bych se ochotně stáhnout do jeho pekla.
Nepředpokládám, že by to někdo pochopil, ale on je pro mě něco jako olej do ohně mých nejtanějších nejzvrhlejších myšlenek.
Já věděla, že na tom blonďatým záporákovy z Vinnetoua něco bude.

Dále by za zmíňku stáli: David, Kurt, Chris, Axl, Johnny, Jonathan, Teru, Tatsuya, Takahiro, a samozřejmě Jonathan a mnoho dalších Avengerů, X-manů, rockerů a Asiatů a ještě víc Britů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magdaléna | Web | 12. července 2013 v 21:37 | Reagovat

Ach, Jim Morrison :). Máš zajímavý námět na článek. Baví mě čít všemožné seznamy a tenhle je zase něčím jiný. :) Líbí se mi.

2 Guizmo | E-mail | Web | 13. července 2013 v 14:58 | Reagovat

Ezra Miller ♥

3 Strange | Web | 13. července 2013 v 22:11 | Reagovat

[2]: Oh mé srdce taje...

4 Rigmor Dahl | Web | 6. srpna 2013 v 11:19 | Reagovat

(ugh, mírný stalker)
Jim. Jim.  Jim. Ten popis je geniální. S Kurtem taky můžu pouze souhlasit.
Pihovatého Eddieho sem neznala (měla bych se stydět).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama