Vakuum.

13. září 2013 v 23:05 | Slečna Strange |  Strange v patologický teoriích

Popravdě řečeno není o čem psát. Snad o tom, jak jsou po prázdninách aktivní. Jen já si dávám výlet do alternativních kruhů, čili čtu Vampírskou bibli, sleduju anime a Colletovi a Warholovy filmy, piju čaj a snažím se vyrovnat se změnami počasí, neboť spatně vzládám počasí typu: jeden den prší, druhý vedro jako na Sahaře.


Jsem unavená. Nechce mi spát, nechce se mi bdít, chce mi plout a tak pluju. Pro Duhovku asi nepochopitelné, ostatní si zvykli. Pokud nechci o svém životě mluvit, tak nemluvím. Baví mě pohled na jejich ksichty, když udělám něco nezvyklého (pro ně). Hihi. Proplouvám s vražedným ksichtem...občas mám pocit, že ostatní děsím. :D

Něco mi chybí a já nevím co. Možná Jason, možná pan P možná Nee-chan či Bráška... Místo hledání ležím na posteli as mokrou hlavou, poslouchám báječně znějící francouzštinu a zápasím s nutkáním udělat nějakou pitomost.
Zase mi zpívá James Dean a já dostávám chuť na Steveho McQueena...
Když tak nad tím uvažuju očividně jsem podle myšlenkových principů hipsterství jedna z nich. Potlačuju touhu napsat něco kritického, vyrazit do boje proti nekvalitním samozvaným článků na TT a jejich rádoby autorům. Zase bojovat s blbostí s Jasonem za zády. Asi to udělám. Nedržím se tématu, píšu nekvalitně, ale agresivně a subjektivně. Do písmen dávám zlobu, vyjadřuju tak myšlenky, které mi můj jazyk občas nedovolí říct. A jo budu dělat. Protože, jak řekl Wilde: Nesouhlasit ze třemi čtvrtinami společnosti je způsob, jak si zachovat duševní zdraví.
Já si tak připomínám, v jakém světě jsem, udržuju se tak při životě mezi dvěma světy. Mezi vědou a okultismem, mezi knihami a realitou, mezi společností a samotou, mezi hudbou a tichem. Když jste uprostřed, žije se stím těžko, neustále zápasíte s tím skeptickým vědcem a pomalu zabíjíte toho snílka, ale zase zbrojíte tho filozofa.
Pacifistka v zálibě ve slovním násilí aktivována.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 James | Web | 14. září 2013 v 9:35 | Reagovat

Wilde zní jako sympaťák.
Warholovy filmy? Jako třeba "Spánek"? :-D To musí bejt něco.
No jo. Ono nezáleží ani tak na tom co napíše, ale KDO to napíše. Stejný jako na facebooku. Bud prsatá blondýna která "hrozně ráda poznává nové lidi" a budeš mít 1000 lajků na všem co napíšeš. Třeba "jsem na záchodě" nebo tak.

2 Strange | Web | 14. září 2013 v 10:22 | Reagovat

[1]: Hm...blond údajně jsem, nicméně s těma kozama to nebude zrovna sláva :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama