#random: inspirace No.2

2. listopadu 2013 v 15:58 | Slečna Strange |  Nezařaditelné
Původně článek pllný tagů, posléze hudební inspiromat a nakonec opět článek plný tagů aneb trávím příliš času tumblru (odkud jsou také obrázky, kdyby někdo prskal, že nemám zdroj). Aneb konečně jsem se zkalibrovala, okouzlení z pana M vyprchalo a já si v klidu trávím čas ve své samotě. Mňam!

#francouzská kuchyně
...aneb stává se ze mě francofil. Díky, Francouzsky netloustnou...
Francouzská kuchyně má narozdí od české šmrnc. Vážně. Nikdy jsem netrpěla přehnaným vlastenectví ohledně kuchyni (vynechme sladké). Mě utáhnete spíš na quiche než na svíčkovou nebo maso se zelím. Pro mě je to něco jako nedosažitelný ideál, neboť nikdy takového uměleckého vzhledu a chuti nedosáhnu. Miluju to rozsáhlé využití zeleniny a její kombinace, což ve mě zažehlo lásku k zeleninovým jídlům a pažadavku většího obsazení v naší domácí kuchyni.
Francouzská kuchyně mě donutila bojovat s kuchařským pragmatismem, kterým je česká kuchyně prolezlá jako dálnce D1 prasklinami.
Zkrátka a dobře byla to láska na první přičichnutí...

#The Sweet
aneb uvažuji o tom, že bych měla jednou život a vyrazila na koncert do Hluku s Péčkem. Možná.

#Alexander Rybak
aneb ten rusák z Norska, jak jej nazývá Jason.
Jedná se o norského "houslistu" běloruského původu. Jeho hudba zavání popíkem, nicméně jeho okořenění hrou na housle je neodolatelné a jak možná někteří z vás ví, Strange silně ujíždí na housle, sic nedisponuje nadáním a hudební sluchem.
Jeho písničky hýří energií a i přes kolikrát klišé text, je to příjemný relax. Příjemná změna od Lindsey Stirling přecpané dubstepem a komercí.
Je zajímavé, kdykoli najdu v hlubinách internetu něco takového, začnu mít podivný pocit: "Pořád máme jako Evropa naději.". Kvalita doby se pozná i podle hudby, toť má teorie, která se den ode dne potvrzuje. Nechám si to patentovat.


#podzim
Vždycky mě zamrzí, když se blíží listopad, jelikož listopad je měsíc na nic. Podzim už není podzim, ještě není zima, je to takové vakuum. Bez barev. Bez ponurosti. Bez chuti.
Miluju podzim v říjnu, když je babí léto, které jsem ovšem letos díky stáži prošvihla.
Monotonní zelená se mění v barvy plné života. Vzduchem se nese vůně uschlého listí. Prší. Slunce nepeče jako kamna. Otravný hmyz ustupuje. Příroda umírá.


#Les miserables
Ideální film do dlouhého ospalého večera. Od minulého roku, co jsem na to byla v kině, jsem to neviděla a nyní mě opět popadlo nutkání to opět vidět. Snad za to může počasí nebo na mě už týden lezoucí nemoc, nicméně já opět toužím pět Look down, look down.# helloweenské muffiny
Absolutně tento svátek neuznávám, nicméně halloweenské sladkosti jsou naprosto adorable. Sic už je to dávno passe mám v plánu si něco podobného během měsíc upéct. :3
To je znamení, že se slečna Strange opět probouzí k životu a vyprovází Strange ze dveří.


#Watashi ga motenai no wa dō kangaetemo omaera ga warui
Něco ze života. Sic tak mizerně na tom nejsem. Narozdíl od hlavní hrdinky netoužím po poprsí alá Dolly Buster a nemám problém mluvit s opačným pohlaví (dobře pokud je to handsome a cizí, tak trochu jo) a občas mám život. Mohla by mi závidět...dobře zase tak moc ne, ale jsem na tom líp, nicméně mám dojem, že se v tom většina "nerdů" (těch bez penisu a s náznakem ženství) najde.

# Andy Warhol- Blow job
Dobrá. Asi je se mnou něco špatně, ale mám to jako pohádku před spaním.

#Alexander Rybak hrající na housle e svěrací kazajce

#pihy
Chybí mi léto z jediného důvodu, protože když se delší dobu zdržuju na slunci, naskáčou mi pihy. Miluju svoje pihy ze slunce.

#černá rtěnka
Miluju svou černou rtěnku, ačkoli mi prý vůbec nesluší. Miluju její nošení i tak. Bezvadně zesvětluje můj ksicht a s mými špinavě (přírodními) blond vlasy sestříhanými na mikádo vypadám jako Rose :3.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magdaléna | Web | 2. listopadu 2013 v 17:50 | Reagovat

:) Knihu Francouzsky netloustnou si přeju k vánocům :) Mám jí doma nasyslenou z knihovny a každý den čekám upomínku - je báječná! Prý existuje i další díl - Francouzky umějí žít, nebo tak něco... četla jsi ji? :)
.
Ta ručka na muffinu je kouzelná!!! Ale po mých pokusech o cakepops ve tvaru kuřátek už vím, že bych to tak krásné nedokázala :)
.
A v neposlední řadě - RYBAKA MILUJU!! Na jeho písničkách jsem ujížděla celé loňské pololetí... Je neuvěřitelně melodický a vyzařuje z něj obrovský lehkost. Mojí nejoblíbenější je asi European Skies a pak Funny Little World - díky klipu :)

2 Jimmy Mindfucker | Web | 3. listopadu 2013 v 11:24 | Reagovat

Dám ti svoje pihy a nech si je napořád!

3 Sylvana Raven | Web | 4. listopadu 2013 v 10:41 | Reagovat

Rybak ve svěrací kazajce je strašně roztomilej. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama