To nejlepší z 2013

30. prosince 2013 v 0:34 | Slečna Strange |  Strange v praxi
Přemýšlela jsem, zde to nacpat do jedno či dvou článků, nakonec jsem se rozhodla pro to první, protože zítra bych to pravdě podobně viděla opět černě čili jako obyčejně.
Nebudu se zaobírat celým rokem, mými botami, depresemi, významnými událostmi atd. Proč taky? Je mi snad 70? To sentimentální a pesimistické žvatlání přenechám valné většině. Ale i tak myslím, že tento rok byl poměrně zlomový nehledě na to, kolikrát jsem byla na dně, už z jednoho důvodu- zlepšila se mi komunikace z lidmi. Poznala jsem spoustu fajn lidí a už se nebojím tolik mluvit, navíc v téhle díře straším od jejího obnovení už rok. A už nemám chuť rozmlátit znechucením zrcadlo když se do něj podívám.
Rozhodla jsem se udělat výtah z pořízených fotografií výhledů a momentů, což je má veřejná obcese a já se z ní léčit nehodlám. Za každou touhle fotogafií stojí améliovská radost z maličkostí, zatraceně dobrý song a taky trochu zoufalství a smutku. Vlastně na písničky byl tento rok přímo úrodný. V hlubinách internetu a starých časopisů jsem vyhrabala tolik pokladů až mé srdce skáče jako hopskulka. Ale přesto těch nejlepší je jenom 5.

Ale něco vám řeknu: Pokud se ještě hraje kvalitní hudba, není všechno zase tak úplně v háji.
Než přejdu k hlavnímu, chtěla bych tiše poděkovat: Jéčku a Vé, že mě ještě nezabily a berou mě takovou já jsem, Makimu, že mě za ty nálady ještě nezatloukl do země a panu Pé, že mi nabídl přátelství a veřejně mě nazývá "svým oblíbeným člověkem" taky panu M, že mě nakopl a da mi svým jednáním lekci, protože mi došlo pár věcí, Jasovi, protože prostě on. A taky patří díky všem, co tu to moje kňourání čtou a líbí se jim mé občasné slátaniny, dost to pro mě znamená.


a na konec: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama