Alibismus homofobie

15. ledna 2014 v 23:50 | Slečna Strange |  Strange v praxi
Dnes jsem měla se slečnou Vé asi dvou hodinovou konverzaci na různá témata a jedním z nich i právě byli i homosexuálové a proto vzniklo tohle, pro což nemá přesné literární zařazení.


V dnešní době, pro mě zcela nepochopitelně, se vyskytují pořád lidé, kteří mají homosexualitu za nemoc, poruchu atd. Je úplně jedno jestli je to banda křesťanů, či starší generace nebo je to pouze obyčejný chlap, kterému to přijde nechutné. Nemám pro to absolutně žádné pochopení ani v jednom případě. Proč?
Protože láska je jedním z lidských práv a potřeb. Každý potřebuje být milován a je úplně šumafuk kým.
Když vyjdete na veřejnost s tím, že jste homosexuál u poloviny vašich známých ztratíte hodnotu a u té druhé půlky se stanete buď hrdinou nebo vás vemou takového jaký jste. Většinou ta druhá polovina jsou ženy, které jsou přátelštější k tématu homosexuality, ale také se zde vyskytuje pomálu mužského pohlaví, za což vám upřímně gratuluji, protože já tak toleratní jedince potkala asi jenom tři. Onen kyselý ksicht při slově homosexualita je právě na mužích poměrně zajímavý a ono cukání v koutku oka a nadouvající se tváře ještě víc. Právě jste viděli typickou alergickou reakci. Doporučuji se neohrazovat, nemá to smysl, jelikož rozebírání tohoto tématu většinou končí otázkou: "A co když tvůj syn bude teplej?" "Tak to ho asi zabiju!" a vy jenom pěníte, máte chuť mu rozbít hubu, byť je sebekrásnější.
Větší pitomost rodič nemůže udělat. Nezlobte se na mě, ale odosoudit dítě je kvůli této odlišnosti? Kampak se nám vytratila ona rodičovská láska? To nemůže udělat nikdo, pokud dítě opravdu miluje. V životě si nevybíráme tři věci rodiče, pohlaví a orientaci.
Psychologické důvody vyšťourané z pozůstatků jeskynních předků mě též nezajímají. Jsou mi putna alibistické výmluvy o mužnosti, přirozenosti. Nazývejme to blbostí. Tečka. Viděl někdo z vás, že by zvířata vyčlenila homosexuály ze společenství? Já jo. Nás. Lidi.
Bůh nás stvořil ku obrazu svému. Takže ve 4% pan Dokonalý udělal chybu? Nebo to je Ďáblová úkladná lest? Pokud ano, tak to pan Dokonalý onu věčnou bitvu částečně projel a Ďábel je ve skutečnosti fajn chlapík, který se pouze vzbouřil proti hegemonii oka v trojuhelníku.
Kdybych byla křesťan (jsem ateistka věřící v bytosti podobné bohům přírody) věřila bych, že právě On má všechny své ovečky rád. Proč by tvořil něco, co by se mu nelíbilo? Vždyť by to byl čirý nerozum. Nebo je to psychopat milující pocit, jak moc dohání své děti k šílenství. Uznejte, že by to chtělo odbornou pomoc.
Malý tip na konec. Pokud chcete oplešatět, snadno a rychle, dokonce i zadarmo, doporučuji si přečíst názory na přenášení homosexuality a rozvrácování společnosti právě jimi. V tomto případě bych místo vynalezu antigay kapek, doporučovala autorům lobotomii (nicmémě nevím, jestli v případě mého otce pomůže u soudu výmluva na PMS).

Abychom to shrnuli. Dávno nejsme v době, kdy je homosexualita nemocí, ani v době absolutní nadvlády církve (ale já vím, drazí konspirátoři,...). Lidé 21.století se rádi ohání svobodou a právy ji zahrnující. Tak v čem je problém? Chtít, mít, podporovat, přát, rozdávat, přijmat lásku v jakékoli podobě od kohokoli je lidské, zcela normální, nepohoršující, většinou povznášející a ve správném dávkování dokonce i nesentimentální. Tak proč tedy prostě nejsme lidé?


Anne Hathaway LGBT ally
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magdaléna | Web | 16. ledna 2014 v 21:32 | Reagovat

No, řekla bych, že rodiče se na to obecně dívají u svých dětí daleko jinak, než u dětí cizích. Mamka s tím nikdy neměla problém, ale pak.... no to je fuk... to je na delší rozebírání :D
.
Zkrátka a dobře, jisté averze tu jsou, máš pravdu. A víš co je zajímavý poznatek? Po mnoha rozhovorech jsem došla k závěru, že kluci mají daleko MENŠÍ problém s lesbama než s gayema. A u holek to platí obráceně - podlě nich jsou gayové sladcí.
Je to kumšt :D

2 James | Web | 18. ledna 2014 v 7:00 | Reagovat

Hmmm. Nevím. Proti homosexualitě nic nemám, ale myslím si že se s tím člověk určitě nenarodí. Nechci tu ale dělat přednášku o svým názoru, když už jsem o tom psal na blog.
Anne má pravdu.

3 Jimmíček | Web | 18. ledna 2014 v 20:26 | Reagovat

Lidé jsou schopni tolerovat či přehlížet nenávist, neupřímnost, zabíjení zvířat na jatkách, politiku, ničení životního prostředí a ještě si kopnou, když můžou. A pak přijdou dva lidi stejnýho pohlaví, kteří se upřímně milujou a je to podle nich špatně.

Názor ostatních mi byl vždycky šumák, takže kdybych byla na holky, mluvila bych o tom, nestyděla bych se za to. Ale nevím, jestli by mi za to stály ty kecy, protože jen kvůli tomu, že jsem neúplná veganka, jsem často terčem nadávek a politování. A proč? Tohle si aspoň můžu vybrat a co je komu po tom

A co teprve, když si svůj osud člověk nevybere?

4 L | 19. ledna 2014 v 4:30 | Reagovat

[1]: pravda, naši tiež síce homosexualitu ostatných ľudí tolerujú, ale keby som trebárs prišla a povedala "som lesba", nerozdýchali by a už by to bolo navždy hrozne divné.
na zvyšok spoločnosti už radšej ani nemyslím, bohate mi stačí, že si o mne ex (kluk)  vymýšľal pomluvy (o mne a kamarátke). som bi, ale s dotyčnou som nič nemala a dosť ma to zarazilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama