Znovu a lépe

7. ledna 2014 v 17:14 | Slečna Strange |  Strange v praxi
To si říkám každý rok. Vždycky mi to přijde strašně vtipné.
Ale jak mi řekl pan Pé, jemu to taky trvalo, když začínal. Fajn, řekla jsem si, budu tomu věřit a drobátko se budu snažit a třeba to vyjde.
Pro záčátek začnu s tím, že budu dělat, co miluju, čili psát. Myslím, že na povídky budu muset ještě zrát, ale budu psát tento "blog", dopisy Hektorovi a tzv. "daily adventures", což je takový mini deníček, kam si budu psát nebo lepit pokud možno každý den věc, která mě potěšila.
Psát, co chci.
Nepokoušet o rádoby inteligentní názorové články alá Inteligentní puberťák uvažuje, jelikož bych mohla jmenovat dalších asi deset podobných blogařů a z toho je mi poněkud mdlo.
Diy. Aneb, když máte málo peněz a kolem vás je tolik krásných věcí. V poslední době jsem se začala zaměřovat na kosmetiku jako je balzám na rty, odličovač...
Pít čaj.
A snažit se nezbláznit a nedělat jednu šílenost za druhou. To první je poměrně zábavná činnost, zvlášť pokud jste většinu času psychicky na dranc a to druhé se dělá dost těžko, když
Co je horší? Šílet nebo zešílet?
Žít jako Amelie. Toť můj plán. A vrátit se do Paříže nebo Vídně. To druhé je reálnější. A užít si AF a potom Master a pak další nějaký con a mezitím pár akcí.
Více se vídat s přáteli.
A spostu dalších věcí...

Mají vlastně cenu ty neustálé pády a vzlety. Nebo to volání po slunci a když jej konečně mám, opatrně líbat jeho horkou tvář a pak se před ním schovat, když pálí až moc?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama