Revoluce za běhu

20. března 2014 v 22:10 | Slečna Strange |  Nezařaditelné
Milý spolurevoltáři,
jste jedna velká banda histerek (jo, i já jinak bych tu teď nehisteričila a dělala něco užitečnějšího). To jen tak na úvod.


Je zajímavé, jak se věci mění (k jakému stavu posuďte sami). Přijde se s jedním nápadem, začíná se propracovávat, dostává nenásilnou podobu a je pojmenován jako ZÁLOŽNÍ (někteří to slovo asi nemají ve slovníku). Ale pak někdo začne dupat jako naštvaný králík a je to v háji, protože jsme vlastně banda pomstychtivých sviní, někteří znás to dělají z osobních pocitů křivdy, jiní z nenávisti, jiní z hecu... Nemám chuť se do diskuze zapojit. Jsem otrávená, naštvaná a některé lidi bych musela poslat do hodně dalekých míst, nicméně nemám na to slovník a chuť.

Ze začátku jsem byla nadšená, konečně se něco začalo dít. Vypadalo to, že poteče krev. Francouzská revoluce a další následné protesty hadr, Francouzi a Itálové, kdyby o tom to divadélku věděli, byli by pyšní. S radostí jsem psala Viva la révulotion a dokonce někteří postavili barikády.
Postupem času jsme začali zrát a být objektivní, méně násilní, ač od Hippies u té špičaté blbosti v USA minelého století máme daleko. Začala "komunikace" se slavným SR. A výsledek? I s naší vládou se jedná líp.
Emoce proudily, vřely a vířily. Nejprve na SR a po té i mezi námi. Jsme idioti. Prostě idioti. Jak, sakra, chceme pokrok, když nejsme schopni jednat i mezi sebou?
Kdosi řekl, že by bylo na škodu AK zrušit. Má pravdu. Během pár hodin dnešních změn jsem dospěla k názorům:
  • Jsme Češi. A tak se taky budeme chovat. Budeme prskat nejen na náš cíl, ale i na sebe.
  • Ak by se podkopal i bez SR. On je/byl jen doslední klín (sic dost velký).
  • Pokud nepřijdete s nečím konstruktivním (a že se k tomu měli blízko), můžete to zabalit.
  • Tohle zřejmě chtěl. Abysme se požrali navzájem. Gratuluji daří se nám to.
A víte, co je na tom nejvtipnější. Žvaním jako vy. Jenom žvaníme, hadáme se a nic z toho...

Podepíšu vám všechno, chci změnu, ale tohle není pro mě. Končím. Od teď jen sleduji a příležitostně napíšu panflet jako toto proti vám/ SR/ sobě/ světu.

To je normální.- strýček Anouche, Persepolis.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James | Web | 23. března 2014 v 18:23 | Reagovat

Sakra. Prošvih jsem revoluci?
Původně jsem ti to chtěl okomentovat asi tak 3 odstavcema, ale.. asi jsem se až moc nechal unýst nenávistí k lidem co píšou sračky.
Anyway.. revoluce může přijít znova a kdykoliv. Republice vládne nepravá pravice a hnusnej komunismus, a blogu vládne Standův.. ehm.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama